denVideo

Invalid Video: http://sala-konferencyjna.com.pl/images/stories

Witamy serdecznie

Miło nam będzie Państwa gościć w nowo otwartym Ośrodku Konferencyjno- Szkoleniowym " Przy Patykach". Dogodnie położonym w centrum Polski, w okolicach Bełchatowa, z dala od zgiełku miasta w malowniczym, magicznym miejscu w bliskości lasów i zbiornika wodnego Patyki. Jest to wymarzone miejsce na organizację spotkań firmowych, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, bankietów oraz na krótszy i dłuższy wypoczynek.

Z dala od zgiełku i hałasu miasta zapewnia spokój i ciszę.

Z ogromną przyjemnością zorganizujemy dla Państwa kameralne lub huczne przyjęcia okolicznościowe w naszych pięknych, klimatyzowanych wnętrzach, w blasku najprawdziwszych włoskich kryształów lub w plenerze, blisko natury. Zapewniamy, że zachwycą każdego.

Zadaszone place grillowe, specjalnie przygotowane miejsce na ognisko umożliwiają wspólne popołudniowe bądź wieczorne biesiadowanie.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować spływ kajakowy malowniczymi okolicznymi rzekami, przejażdżki wozami biesiadnymi, quadami oraz wiele innych ciekawych i unikatowych atrakcji.

Serwowane przez naszego Szefa Kuchni specjały tradycyjnej kuchni polskiej i światowej zapewnią niezapomniane wrażenia kulinarne. Dla nas menu dobrane ze smakiem podnosi wagę każdej imprezy, każdego spotkania.

Pieczony prosiak, dzik, wędzone przez nas wędliny i świeże ryby, pyszny staropolski bigos z kociołka, sushi, włoskie carpaccio...     to tylko kilka z naszych specjalności.

My, ze swojej strony, dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.Jesteśmy do Państwa dyspozycji


" Przy Patykach "

Miejsce, które oczaruje Ciebie ... i Twoich gości


Serdecznie zapraszamy